ETKİNLİK TAKVİMİ
Haziran 2021
Pt Sa Çr Pr Cu Ct Pz
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Tarih:
Bugün:18.6.2021 etkinlik yok.
4. Manuel Terapi ve Osteopati
Yeni Kongre Tarihimizi Yakında Sizlerle Paylaşacağız...
İlginize Teşekkür Ederiz. 
 
 
 
 
Merhabalar,
AĞRI konulu 4. Manuel Terapi ve Osteopati Günlerinde birbirinden ilginç ve güncel araştırma sonuçları ve konuşmacılarını sizlerle birlikte ağırlamaktan mutluyuz.
Bu seneki kongremizin onur konuğu Dünyanın ağrı konusunda önde gelen isimlerden sayın Max Zusman olacaktır. Kongremizde ağrının oluşumu ve tedavi yaklaşımları konusunda en yeni bilgilerin sunulması, uyguladığımız yöntemlerin ağrıya nasıl etki ettiği, ağrıda başka hangi fiziki tedavi seçeneklerinin olduğu birbirinden ilginç uzman konu ve konuşmacılarla tartışılacaktır.
Diğer konuşmacılarımız Psiko-Nöro- İmmunoloji alanında uzman olan Leo Pruiboom ve Tom Fox, Komplementer terapide Ralf oetmeier, Fizyoloji ve fizyoterapide Frans v.d. Berg ve Daniel Schulz, fiziki ajanlarda alanında tek olan Bemer Mİkrosirculasyon uygulama sonuçları ile Ralf Burger, Osteopatik yaklaşımlarda Phillipp Richter olacaktır.
Yine bu yıl üst gövde ve alt gövde de ayırımcı nöral diagnostik yöntemler workshoplar dahilinde fonksiyonel demonstrasyonlarla meslektaşlarımıza sunulacaktır.
Herzaman olduğu gibi Aktif Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak yenilikçi ve güncel konuları sizlerle birlikte dinlemekten ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Bilim, mesleğimize yaptıklarımıza yön çizecektir. Keyifli bir kongre dileğimizle, saygılar sunarım.
                                                                                                                                                  Suat Dülger
 

evden eve nakliyat

Dizayn evoNET